Засідання виконкому міської ради

Дата: 12.11.2019 14:25

12 листопада відбулось чергове засідання виконкому міської ради .

Члени виконкому розглянули  питання, що стосувались внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.12.1996р. № 439 « Про встановлення нумерації будинків по вулицях Парковій,Інгульській,Карбишева,Блакитній»,присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, по вулиці Залізнична в с. Загальна Користь,  питання зміни нумерації житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами та зміну нумерації земельної ділянки в м. Новий Буг по вул. Чкалова, присвоєння номеру гаражу в гаражному комплексі №18 по вул. Ярослава Мудрого та надали дозвіл на кронування та видалення дерев з відповідної території. Також  додатково були  винесені на розгляд членів виконкому питання щодо надання дозволу на проведення  виставки – ярмарки домашніх та екзотичних тварин на території міської ради.

В ході обговорення ,члени виконкому ( Комарчук  М, Кузьміна Т.)підняли питання життєдіяльності міської ради ,а саме вивозу сміття, благоустрою кладовищ міста, благоустрою прилеглої території автовокзалу,упорядкування нумерації  житлових будинків, вирішення болючої проблеми з безпритульними собаками,тощо.