Флешмоб з нагоди Всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильств

Дата: 25.11.2019 14:33

У період з 25 листопада до 10 грудня щорічно відбувається Всесвітня акція «16 днів активізму проти гендерно зумовного насильства». Вона започаткована у 1999 році Генеральною Асамблею ООН. У цей час громадська спільнота проводить інформаційно-просвітницькі активності задля підвищення обізнаності громадян щодо проблеми та створення можливостей для пошуку рішень на місцевому рівні. В ці дні Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні проводить національну компанію «Розірви коло», що спрямована на утвердження нетерпимості до насильства щодо жінок та дівчат в країні.

Акція покликана привернути увагу суспільства до проблеми насильства, яка в Україні особливо актуальна.

Разом нам потрібно працювати над тим, щоб у кожного було розуміння, що насильство є абсолютно неприйнятним.