Сьогодні,21 грудня, відбулось  чергове засідання сесії міської ради . Із 26 депутатів міської ради участь у засіданні взяли 24 депутати. На порядок денний було винесено 26 питань.

В ході обговорення депутати  доповнили рішення сесії  Новомихайлівської сільської ради від 23.04.2013 р.  № 111 «Про затвердження Програми соціально – економічного  розвитку Новомихайлівської сільської ради»  , внесли зміни та доповнення до рішення Новомихайлівської сільської ради від 21.12.2018 р. № 126 «Про затвердження бюджету Новомихайлівської сільської ради на 2019 рік та  внесли зміни до рішення міської ради від 21.12.2018 року №424 «Про бюджет Новобузької міської ради на 2019 рік».

Фото без опису

 Також депутатами було внесено ряд доповнень та змін  до Програми «Реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Нового Бугу на 2018-2020 роки» , «Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки» та до Програми Новобузької міської ради “Соціальний захист” на 2016-2020 роки.

Депутати обговорили та внесли зміни до Положення про податок на майно та встановили  ставки  та пільги  із сплати   земельного податку,  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки   на 2020 рік та внесли доповнення  до рішення міської ради від 17 лютого 2012 р. № 287 « Про встановлення ставок єдиного податку».

Одноголосно  депутатами було затверджено основний документ розвитку та діяльності Новобузької ОТГ - міський бюджет Новобузької міської ради на 2020 рік.

Фото без опису

Емоційним було обговорення  депутатами  та завідуючим ДНЗ  питання  встановлення батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ Новобузької міської ради на 2020 рік.  Тому було вирішено повернутись до цього питання у ІІ частині пленарного засідання.

 Депутати надали попередню згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Новобузької міської ради майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району.( але  у різні терміни).

А от у питанні прийняття до комунальної власності Новобузької міської ради об’єкту захисної споруди цивільного захисту ПРУ № 54323 депутати одноголосно відмовили,так як ця споруда перебуває в аварійному стані.

Що стосується затвердження структури,чисельності виконавчого апарату міської ради  на 2020 рік,то це питання депутати  порекомендували доопрацювати  та перенесли також на розгляд у ІІ частині пленарного засідання.

Наприкінці засідання депутати розглянули цілу низку земельних питань.

В ході роботи  сесії депутати міської ради Старченко В. та Козлов О.  звернули увагу міського голови на  неефективну роботу  апарату міської ради,комунальних підприємств та відсутність системності  у плануванні роботи Новобузької ОТГ.

 Другу частину засідання  орієнтовно перенесено на  початок січня.