Директор Новобузької МДЮСШ Людмила Діброва нагороджена грамотою Асоціації футболу Миколаївської області

Дата: 11.01.2020 19:20

За запрошенням народного депутата України Олександра Пасічного директор Новобузької муніципальної дитячо - спортивної школи Людмила Діброва взяла участь у звітній Конференції Федерації футболу Миколаївської області. Людмилу Володимирівну було нагороджено Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток фізичної кульутри і спорту та  залучення  дітей та молоді до занять спортом.

Крім цього, в ході Конференції були  обговорені  проблемні питання роботи СДЮШОР «Торпедо» спортивного комбінату «Зоря», який на сьогодні передається до комунальної власності міста Миколаєва. Через це тренери школи можуть залишитись без заробітної платні. Отож було  визначено першочергові кроки виходу з цієї ситуації .