Діалог з громадськістю

Дата: 29.01.2020 14:16

У понеділок  відбулась телефонна гаряча лінія міського голови  Максима Лагодієнка.

Жителі громади  звертались з питань забезпечення благоустрою територій, будівництва громадського туалету  та  ціла низка індивідуальних  питань ( виплата матеріальної допомоги на лікування, земельні питання).  Міський голова   відразу надавав  роз’яснення та консультації з відповідних питань, а по інших надав доручення окремим виконавцям .

Окремо група  громадян звернулись з питанням щодо невиплати заробітної плати  освітянам міста та району. Максим Олександрович  роз’яснив,що  державні субвенції, як  медична, так і освітня були перераховані до районного бюджету   ще 15 січня 2020 року. Чому до сьогоднішнього дня окремим закладам освіти ( педагогам) не виплачено  авансу  -  питання до головних розпорядників коштів районного бюджету,міська рада ніякого відношення до виплати заробітної плати  педагогам та медикам району відношення не має.  Тому, очільник міста,порадив звернутись з даним питанням до голови Новобузької райдержадміністрації та  начальника відділу освіти,молоді і спорту райдержадміністрації в компетенції яких є своєчасна виплати заробітної плати  пед рацівникам. Тим паче, що  держава перерахувала кошти своєчасно.

Практика  телефонної гарячої лінії міського голови буде продовжено і надалі.