13 лютого о 14.00.год. відбудетська засідання постійної депутатської комісії з питань планування  та фінансів

До уваги депутатів пропонується наступний ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про затвердження Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) у Новобузькій міській раді.

2. Про затвердження  Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Новобузької міської ради.

3. Про затвердження  Положення про фінансовий відділ виконавчого апарату Новобузької міської ради.

4. Про затвердження Положення про відділ з питань інвестиційних проектів та соціально – економічного розвитку виконавчого апарату Новобузької міської ради.

5. Про затвердження Положення про відділ організаційно – кадрової роботи

та контролю виконавчого апарату Новобузької міської ради

6. Про звернення депутатів Новобузької міської ради до Прем’єр – міністра Ураїни, Народного депутата України та  Голови комісії НКРЕКП щодо вирішення питання скасування додаткової оплати за транспортування природного газу.