Укрпошта безкоштовно доставить паски додому,- Владислав Криклій

Дата: 09.04.2020 15:03

Скоро настануть святкові Великодні дні в умовах карантину. Вперше за багато років у багатьох поруч не буде рідних, які привезуть великодній кошик, і не працює транспорт, щоб легко без ризику для здоров'я можна було купити його собі самому.

Укрпошта разом з партнером Київським хлібозаводом пропонує, не ризикуючи здоров’ям, замовити паску додому. Ви можете придбати паски (300 грам за 30 грн, 500 грам – за 50 грн), а Укрпошта безкоштовно їх доставить

.

На звернення Міністра інфраструктури Владислава Криклія Православна Церква України та Українська Греко-Католицька Церква допоможуть в освяченні пасок, щоб дати можливість особливо людям в групі ризику, все-таки залишитися вдома на Великдень.

Вже з понеділка наступного тижня освячені пасочки вирушать до найбільш віддалених куточків України.

Замовити безкоштовну доставку великоднього хліба можна на сайті Укрпошти (https://www.ukrposhta.ua/ua/bezpechnii-velikden-z-ukrposhta) або через контакт-центр 0 800 300 545 до 12 квітня включно. А листоноші чи кур'єри приноситимуть паски додому з 13 по 17 квітня в залежності від дати замовлення та населеного пункту.