Засідання бюджетної комісії

Дата: 09.04.2020 16:31

9 квітня ,за участі міського голови Максима Лагодієнка , відбулось засідання  комісії з питань планування, бюджету та фінансів міської ради під головуванням голови комісії Світлани Шашкеєвої.
З метою врегулювання важливих питань соціального характеру, внесення змін до кошторисів установ міського бюджету на підставі клопотань, що виникли в процесі виконання бюджету,  членами  комісії було внесено  зміни до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік», внесено зміни до рішення міської ради від 22 грудня 2017р. № 320 «Про затвердження міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Новобузької міської територіальної громади  на 2018-2020 роки» та внесено зміни і  доповнення до рішення міської ради від 06 березня 2018 р. № 333 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки».

Дані питання були відпрацьовані та  рекомендовані комісією на розгляд сесії міської ради.