Ідуть роботи по встановленню відеокамер по місту

Дата: 14.05.2020 16:06

Відповідно до рішення  Новобузької міської ради   стосовно   придбання та встановлення відеоспостереження на   основних проблемних  місцях  території міста ,сьогодні, 14 травня, спеціалістами  засобів зв’язку проведено монтаж  відеокамер .

Впровадження комплексу  відеоспостереження  необхідне для посилення безпеки мешканців громади, , захисту об’єктів забезпечення життєдіяльності міста, безпеки дорожнього руху .

Враховуючи кількість пошкодженого майна територіальної громади  в громадських місцях, метою проєкту є також підвищення ефективності роботи  правоохоронних органів щодо забезпечення громадського правопорядку на території  міста ,профілактики злочинності, охорони прав, свободи і законних інтересів громадян.

Відеокамери  встановлено на перехресті біля  автостанції,  перехрестя біля  магазину «Дукан»,  дитяче містечко «Казка», центральна площа  міста.