Запрошуємо до обговрення " Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобузької міської об 'єднаної громади на 2020 рік

Дата: 01.06.2020 15:26

До уваги громадськості!

Новобузька міська рада  запрошує до  громадського обговорення   по питанню « Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобузької міської об’єднаної громади на 2020 рік». Ознайомитись з матеріалами можно на офіцйному сайті  Новобузьеоїх міської ради   https://novobuzka-gromada.gov.ua/  або  у кабінеті № 8  міської ради.

З пропозиціями та зауваженнями звертатись протягом 30 календарних днів  від дати публікації до Новобузької міської ради за тел. 9-18-01 або за адресою : м.Новий Буг вул. Площа Свободи, 42, каб. № 8.