Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв'язку на території Новобузької міської ради

Дата: 24.06.2020 14:56

Рішенням виконкому Новобузької міської ради  від 16.06.2020. № 103 прийнято рішення « Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Новобузької міської ради».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.1996р. № 135 «Про затвердження «Правил охорони ліній зв’язку», Закону України «Про телекомунікації», введеного в дію Постановою Верховної ради України від 18.11.2003р. № 1282-4, п.7 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  ВИРІШИВ :

1. Заборонити на території Новобузької міської ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь-яких земельних робіт на глибині більше, як 30см., в тому числі заміну, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт, пов’язаних з розриттям ґрунту, без попереднього погодження і письмового дозволу (ордеру) землевпорядника та виклику на місце робіт представника ДТМ № 152/5, який знаходиться за адресою: м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, № 36 тел.(05158) 2-68-90, моб.тел.0911146687, представника ТОВ «Атраком», який знаходиться за адресою: м. Миколаїв вул. Миру, 34 оф. 409, тел. (0512) 50-10-81, моб. тел. 0674054448, виклик представника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт в м. Новий Буг, вул. Гагаріна, 13 тел. 9-21-89, моб.0911143037.

Сектор з питань ЗМІ,зв’язків з громадськістю та роботи з

правоохоронними органами Новобузької міськради