Роботи по упорядкуванню вулиць призупинено

Дата: 03.07.2020 15:22

Як  нещодавно уже повідомляла Новобузька міська рада, що спільними зусиллями  за результатами сходки громадян  мікрорайону «ленінської» території,розпочато роботи по благоустрою  проблемних вулиць та провулків задля  комфорту та безпеки самих же жителів цього мікрорайону. Але щойно розпочав грейдер розрівнювати  дороги, як деякі особи,назвімо їх Геннадій П. та Валерій С. заблокували роботи  та викликали  поліцію у зв’язку з тим,що  техніка «доторкнулась» до  їхніх городів,які посаджені майже до середини вулиці.

Але ж  порушення вчинено самими власниками садиб, які досадили до червоної лінії по вулиці. Між іншим, працівниками міської ради за день до початку робіт  була проведена роз’яснювальна робота  по упорядкуванню  своїх городів,які  вийшли аж на узбіччя вулиці.

Станом на 03 липня  на 15.00.год. роботи призупинено. Ну що ж, нехай   більшість жителів  проблемних вулиць, « подякують» своїм «героям» та  і надалі залишаються  без зручностей .