Про скликання 9 сесії Новобузької міської ради

Дата: 11.07.2020 14:32

Відповідно до розпорядження  Новобузькогог міського голови   за  № 149-р  від 30.06.2020 року " Про скликання чергової 9 сесії Новобузької міської ради", скликати  9 сесію  міської ради 14 липня  о 10.00.год . в сесійній залі міської ради за адресою  площа Свободи,42.

На порядок денний   винесено наступні питання :

1. Про  затвердження звіту про виконання бюджету Новобузької міської ради за І квартал 2020 року.

2.Про внесення змін та доповнень до рішення Новобузької міської ради  від 06 березня 2018 року № 333-р " Про  затвердження Програми  економічного та соціального  розвитку  Новобузької міської ради  на 2018-2020 роки".

3.Про затвердження Положення про Старосту старостинського округу Новобузької міської ради.

4. Проо затвердження Положення про постійні депутатські комісії.

5. Про затвердження Положення про сектор культури та туризму Новобузької міської ради.

6. Про  внесення змін до п.1. рішення міської ради від 24 лютого 2020 року № 94  " Про створення відділу освіти Новобузької міської ради.

7. Про  створення комунальної організації "Правопорядок"

8.Про створення сектору культури та туризму  Новобузької міської ради.

9.Про встановлення місцевих  податків і зборів на території  Новобузької міської ради

10 земельні питання.

11.Різне.