Вітання міського голови з нагоди Дня партизанської слави України

Дата: 22.09.2020 08:50

Шановні жителі громади ! Прийміть щирі вітання з Днем партизанської слави України!

Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. У цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Перемога України разом з іншими націями була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни.
Антифашистський опір Українського народу – це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.
Низько вклоняємося вам, шановні ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг. Бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу України !

З повагою,      Новобузький   міський   голова   Максим ЛАГОДІЄНКО