Шановні представники бізнесу!

Дата: 21.10.2020 14:03

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.10.2020 № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641» в України продовжено адаптивний карантин до 31 грудня 2020 року та визначено, у тому числі, нові умови роботи суб’єктів господарювання.

Зокрема обмежується робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо  дотримуватися протиепідемічних обмежень та особливостей функціонування закладів  в умовах адативного карантину.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/6gzLL5E