Спільними зусиллями вирішили проблему дитячого садочка

Дата: 22.10.2020 09:00

Приємно, що в нашому невеликому містечку є люди небайдужі до чужих проблем. Проблема облаштування нової зовнішньої каналізаційної системи в закладі дошкільної освіти та неестетичний вигляд алеї біля дитячого садка, тривалий час турбувала увесь колектив. Але це потребувало великих фінансових затрат та важкої техніки. І лише завдяки злагодженій співпраці дошкільного навчального закладу з головою міської ради Лагодієнко Максимом Олександровичем та приватними підпрємцями Шашкеєвим Олександром Олексієвичем і Шевченко Олексієм Володимировичем, вдалося вирішити дане питання.

Колектив ДНЗ щиро вдячні за надану фізичну та матеріальну допомогу. Бажаємо вам та вашим сім*ям міцного здоров*я, благополуччя, довгих та щасливих років життя!

P.S. Не вирішених завдань у дитячому садочку вистачає, тож запрошуємо всіх охочих до співпраці! Будемо вдячні за будь яку допомогу)))