27 листопада, розпочала роботу новообрана міська рада Новобузької ОТГ УІІІ   скликання. На початку пленарного засідання виступила  голова Новобузької міської територіальної виборчої комісії  Алла Пелепюк – Матвійчук , яка офіційно оголосила результати місцевих виборів 2020.

Як зазначила голова міської ТВК, відповідно до результатів виборів міського голови громади — очільником Новобузької міської ОТГ став діючий міський голова Максим Лагодієнко . Також  Алла Анатоліївна оголосила склад новобраних депутатів міської ради УІІІ  скликання затверджених ТВК.

??Депутатами Новобузької міської ради ОТГ зареєстровано 26 осіб.

Депутат новобраної ради УІІІ  скликання Олександр Бушко зачитав текст присяги депутатів Новобузької міської ОТГ. Також, вступаючи у свої повноваження на другий термін, урочисту присягу перед присутніми склав міський голова Максим Лагодієнко.

Від імені Новобузької районної державної адміністрації з призначенням на посаду очільника громади Максима Лагодієнка привітала голова РДА Наталія Завальнюк , яка побажала і голові і депутатам плідної, злагодженої роботи на користь всіх жителів міської ОТГ.

??Після урочистої частини міський голова Максим Лагодієнко відкрив перше пленарне засідання сесії нового скликання. Очільник громади озвучив депутатам порядок денний,. Серед важливих — затвердити склад депутатських комісій, вибори секретаря міської ради, призначити заступників міського голови,

??Під час першого пленарного засідання І сесії міської ради УІІІ скликання депутати обрали секретаря Новобузької міської ради ОТГ, шляхом таємного голосування. Нею стала Валентина Остапенко , за яку висловились «за» – 20, «проти» – 0, «утримались» – 1 присутніх на засіданні депутатів міської ради. Нагадаємо, що Валентина Остапенко має відповідний досвід у сфері діяльності представницьких органів ради, адже працювала на посаді  секретаря міської ради  та міського голови  .

• Крім того, за пропозицією міського голови Максима Лагодієнка, депутати затвердили  першого заступника  міського голови. Ним став Сергій Довженко,який  працював  начальником  Новобузького  відділу ДСНС, а зараз перебуває у відставці.  Щодо кандидатури  заступника з  питань виконавчих органів ради, то  рішення депутатів не набрало відповідну кількість голосів.

,