Сьогодні,22 грудня,  о 9.00.год. відбулось засідання постійних депутатських комісій міської ради та  о 10.00.год. відбулась ІІ позачергова сесія Новобузької міської ради УІІІ скликання.

В ході роботи депутатами було  розглянуто , обговорено та прийнято відповідні рішення з наступних питань.

Внесено  зміни та доповнення до рішення міської ради від 06 березня 2018 р.

№ 333 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки»  ,до рішення міської ради від 29 березня 2016 р. № 55 «Про затвердження Програми Новобузької  міської ради «Соціальний захист» на 2016-2020 роки» та до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік».

Затверджено умови оплати праці Новобузького міського голови,  секретаря міської ради та  першого заступника міського голови Новобузької міської ради.

Затверджено  Програму  розвитку фізичної культури і спорту  Новобузької міської ради  на 2021-2023 роки , Програму  розвитку освіти Новобузької міської ради  на 2021 рік , програму «Реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Нового Бугу на 2021-2023 роки» , Програму     розвитку культури  в  Новобузькій міській  раді  Миколаївської області  на 2021 – 2024 роки , Комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік, Програму розвитку та фінансової підтримки первинної медицини та вторинної медичної допомоги Новобузької міської ради на 2021- 2022 роки, міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Новобузької міської територіальної громади  на 2021-2023 роки. В деякі Програми внесено зміни та доповнення.

Встановлено батьківську плату за харчування  дітей у закладах дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Новобузької міської ради на 2021 рік.

Погоджено передачу дитячого містечка «Країна Чудес»  Новобузької міської ради Миколаївської області.

Внесено  зміни до рішення міської ради від  31 липня 2020р. № 164 Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту  конституційних прав і свобод громадян Новобузької міської ради на 2020 – 2021 роки.

Затверджено   Положення    про облік  та використання   коштів   спеціального фонду комунального  закладу « Новобузька публічна бібліотека» Новобузької міської ради.

Утворено фінансовий відділ та затверджено Положення про фінансовий відділ Новобузької  міської ради. Затверджено структуру, чисельність виконавчого апарату міської ради на 2021 рік.

Внесено  доповнення  в  рішення  Новобузької  міської ради від  14.07.2020 р. № 155 «Про створення сектору  культури та  туризму Новобузької  міської  ради  Миколаївської  області»

Затверджено акти  з приймання-передачі  майна комунальної установи «Новобузький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Новобузької районної ради Миколаївської області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради

Затверджено  детальний  план території по вул. Гребеннікова, 27  (ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів) в місті Новий Буг.( будівництво школи).

Прийнято юридичну  особу  Новобузький  районний трудовий  архів та відповідного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради.

Прийнято безоплатно юридичну особу  Новобузький  районний центр  соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді та  відповідного  майна у комунальну  власність  Новобузької міської ради.

Прийнято  юридичну   особу – комунальний  заклад  «Територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Новобузької районної ради Миколаївської  області» та відповідного майна, як майновий  комплекс, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради.

Прийнято  юридичну  особу  «Новобузький центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» та відповідного майна, як майновий  комплекс, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради

Внесено  зміни до Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької  об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки та затверджено міський бюджет Новобузької міської ради на 2021 рік.

Визнано  рішення  міської ради  такими, що втратили чинність.

Надано дозволи на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у приватну власність,на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по відведенню в оренду; на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду із зміною цільового використання, затверджено  проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Затверджено звернення до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Погоджено виділення в натурі(на місцевості) земельної частки (паю) Барчук Ользі Петрівні, Ковальчук Надії Петрівні, Ярошинській Олені Петрівні; Петренку Михайлу Григоровичу, Петренку Миколі Григоровичу, Петренку Руслану Григоровичу;Хрипко Вадиму Віталійовичу Хрипко Олені Леонідівні.

В роботі ІІ позачергової сесії міської ради  УІІІ скликання оголошено перерву до 29 грудня 2020 року.