Увага! Зміни у роботі депутатських комісій міської ради!

Дата: 14.01.2021 16:01

Шановні депутати! Новобузька міська рада повідомляє про зміни у роботі засідань  постійних депутатських комісій міської ради.

А саме, перенесено на 18 січня  на 13.00.год.  спільне засідання комісій з питань планування соціально – економічного розвитку,бюджету, фінансів,комунальної власності,житлово – комунального господарства,інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності та з питань освіти,охорони здоров’я,соціального захисту,культури, туризму,молоді і спорту, депутатської діяльності та законності. Також до спільного засідання долучиться і комісія з питань земельної реформи,охорони довкілля та  агропромислового розвитку.