Відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань земельної реформи

Дата: 15.01.2021 17:05

Сьогодні, 15 січня,  розпочала свою роботу постійна  комісія з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку під головуванням   голови комісії Павла Бортника.

До уваги  депутатам надано  наступний порядок денний:

1. Про визнання рішення міської ради таким, що втратили чинність.
  2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  безоплатно у приватну власність.
  4. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Божку Олександру Петровичу.
  6. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. Чаюк-Чупірі Г.Ю. з метою продажу земельної ділянки у власність.
  7. Про розгляд заяв.

Також  18 січня о 13.00.год. відбудеться спільне засідання всіх депутатських комісій Новобузької міської ради.