КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новобузької міської ради запрошує жителів району на вакцинацію!!!

У контексті перемоги над пандемією ми часто чуємо поняття «колективного імунітету». Він виникає, коли у більшої частини населення виробляється стійкість до вірусу внаслідок уже пережитого інфікування або вакцинування. Щоб досягти цього потрібно вакцинувати щонайменше 70% населення. Коли цей поріг вдасться подолати, очікується, що люди зможуть повернутися до нормального життя.

Вакцинація буде проводитись в приміщенні шпиталю в середу та четвер з 10.00 години ранку за попереднім записом у свого сімейного лікаря , починаючи з 24 березня 2021 року.

Пам’ятка-запрошення на вакцинацію

1.Щеплення можуть зробити громадяни старше 18 років, які не мають медичних протипоказань, та ті , хто не мав контакту з хворими на ГРВІ протягом останніх 14 днів.

2.Протипоказання: алергічні реакції на попередні щеплення від інших інфекцій, тяжкі алергічні реакції в анамнезі, будь-які захворювання в гострому періоді, загострення хронічних захворювань, вагітність та період лактації.

3.Перед вакцинуванням проти Covid-19 особливої підготовки не потребується.

4. Після вакцинування необхідно дотримуватися маскового режиму та всіх правил карантину.

5. Всю додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0800201373(контакт.центр) та у свого сімейного лікаря.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Вакцинація – це захист!

Директор Центру Валентина ЛУЧНА