З метою благоустрою  проїзної частини вулиць громади , безпеки руху та комфортного пересування  найбільш  небезпечними ділянками  дороги, міським головою Максимом Лагодієнком   надано доручення  по проведенню  робіт з буріння  окремих ділянок  дороги для встановлення додаткових бетонних опор.

Начальником відділу  з питань житлового –комунального господарства та розвитку інфрастуркутри міської ради  Романом Вакарем спільно з  керівником  КП « Добробут» Олександром Кияновським та  приватним підприємцем Олександром Шашкеєвим проведено підготовчі роботи для встановлення бетонних опор,що були пошкоджені в результаті аварії.

Роботи проведено працівниками комунального підприємства із залученням  спецтехніки  підприємця Олександра Шашкеєва.