На  одній з минулих апаратних нарад при міському голові, була озвучена проблема   поганої подачі води у селі Станційному( низький тиск). Міський голова Максим Лагодієнко з’ясував  ситуацію з проблемою водопостачання у селі та  доручив  керівнику КП «Добробут» залучити  техніку міської ради та  відновити стале  водопостачання .

Сьогодні працівники  комунального підприємства «Добробут» із залученням техніки, встановили новий водонапірний насос на свердловині, яка забезпечить роботу центрального водогону  села.

В результаті ремонтних робіт по встановленню  водяного насосу з супутнім обладнанням, вдалось покращити водопостачання у селі, що дасть змогу поліпшити  соціально – побутові умови проживання у селі і   сприятиме  якісному та  своєчасному  забезпеченню мешканців села питною водою.