Державний університет телекомунікацій (м. Київ) інформує :

Для територіальної громади, особливо шкіл та учнів випускних класів, про відкриття абсолютно нових в Україні Освітніх програм зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

Буклет : https://rada.info/upload/users_files/04056598/1dcda69b5a59f66df4b3d71a2c2611d5.pptx

1.     Освітня програма «Державне управління національним інформаційним простором»

-         Готуються фахівці-управлінці із протиборства у інформаційних війнах (держави та бізнесу) та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки великого бізнесу

2.     Освітня програма «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві»

-         Готуються фахівці із психології управління в державі та бізнесі:

Ø експертиза соціально-психологічних станів публічних осередків: релігійний установ, громадських об’єднань та ін., та впливу їх діяльності на суспільне життя;

Ø аналітична діяльність з позиції оцінки впливу громадських осередків на масову та індивідуальну свідомість людини, колективу та суспільства та ін.

Ø розробка соціально-адаптивних проектів і програм у кризових ситуаціях у суспільстві із метою запобігання народним хвилюванням та ін.;

3.     Освітня програма «Публічне управління та адміністрування»

-         Готуються фахівці-управлінці із налагодження суспільних комунікацій в державі та за кордоном (для державного управління та управління в бізнесі), створення іміджу політдіячів та державних (громадських) діячів, управлінців для територіального (масштабного) розвитку держави та бізнесу.

Наші освітні програми розроблені і реалізуються у навчанні за повної підтримки і участі наших партнерів - органів державної влади відповідного профілю діяльності. Саме наші партнери і є замовниками на підготовку та працедавцями для наших випускників.

Суттєвою відмінністю навчання саме в нашому університеті за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за будь-якою освітньою програмою є те, що ми надаємо виключно практичні знання, які потребують працедавці. Крім того, ми реально сприяємо працевлаштуванню наших випускників.

Більш детальна інформація про навчання у нас в університеті саме за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», а також повна інформацію щодо умов вступу на нашу спеціальність :                                                  https://rada.info/upload/users_files/04056598/15039d41cbc16e1c933e1567d13c2cf9.pptx

Ми будемо щиро раді відповісти на всі Ваші питання. Саме тому надаємо Вам всі наші контактні телефони в буклеті та презентаційному журналі.

Для всіх, хто щиро зацікавився і має бажання вступити до нас, надсилаємо нашу анкету : https://rada.info/upload/users_files/04056598/1aa493f8cd72426bcf679462affd79b3.docx

Заповнені анкети просимо надсилати нам за електронною адресою :  zaviduvah.kafedroyu.pua.dut2021@gmail.com

З повагою, завідувачка кафедрою

публічного управління та адміністрування