11 серпня  під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко  відбулась нарада з питань визначення місця  встановлення  та виготовлення пам’ятника  загиблим  учасникам АТО/ООС. Участь  у нараді  взяли  заступник міського голови Людмила Сотник, голова  ГО «Єдина родина» Тетяна Язловіцька, голова  міської ГО ветеранів України Світлана Федунець, учасники та ветерани АТО/ООС ,  художник,скульптор  Володимир  Галущенко, керівники структурних підрозділів  міської ради.

В ході обговорення,учасники наради визначились з місцем встановлення пам’ятника -  парк біля кінотеатру « Інгул» та  розглянули  зразки ескізів  пам’ятника  загиблим захисникам держави. Зразків ескізів було декілька , тому,учасники наради  обговорили всі  нюанси ,починаючи з  матеріалу та завершуючи  зображенням та благоустроєм  біля пам’ятника та паркової зони.

Надані відповідні доручення  для виконання  та інформування.

Фото без опису       Фото без опису