24-го серпня в Новому Бузі жителі та гості територіальної громади урочисто відзначили 30-ту річницю Дня Незалежності України.  Міський голова Максим ЛАГОДІЄНКО привітав усіх присутніх з таким важливим та визначним святом для кожного українця та нагородив ювілейними медалями «30 років Незалежності України» жителів територіальної громади за високі досягнення у праці та вагомий внесок в розвиток Новобузької територіальної громади.

Після урочистої частини для всіх присутніх відбулися святкові виступи творчих танцювальних колективів, лунали національні та сучасні пісні у виконанні дорослих та дітей. Центральна площа міста буяла різноманіттям локацій для фото, кожна установа, структурні підрозділи, навчальні заклади територіальної громади, заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, прийняли участь у «Новобузькій Толоці», презентували безліч страв української кухні, оформленої та задекорованої елементами символіки України. Прийняли участь у святкуванні й майстри декоративного мистецтва. Для наймолодших гостей приємною емоцією була можливість сфотографуватися з ростовими ляльками-персонажами улюблених мультфільмів. Відбувся майстер-клас з туризму, козацькі розваги, де смакували святковим кулішем. Всі учасники, які прийняли участь у виставках, були нагороджені.

Концертні виступи плавно перейшли до святкової дискотеки, де під запальні українські сучасні та національні пісні веселилися як дорослі, так і дітлахи. Святкування завершилось яскравим салютом, залишивши приємні емоції та гарний настрій.

Щиро дякуємо всім учасникам та організаторам такого чудового святкування нашого національного свята, 30-ї річниці Дня Незалежності України, всім присутнім за активну участь, всім артистам за наполегливі тренування, вокальні та хореографічні таланти!

З днем народження, Україно!

З днем народження, Україно!