До уваги депутатів!

13 вересня о 14.00.год. в актовому залі міської ради відбудеться засідання  депутатської комісії з питань планування соціально - економічного розвитку,бюджету,фінансів, комунальної власності, житлово - комунального господарства,інфраструктури,інвестиційної та підприємницької діяльності.

Питання, які винесені на розгляд комісії :

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 грудня 2020 року № 25 « Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік».
  2. Про внесення змін до плану соціально – економічного розвитку Новобузької об’єднаної  територіальної громади на 2020-2021 роки.
  3. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року № 14 « Про затвердження Програми розвитку освіти Новобузької міської ради на 2021 рік».
  4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новобузької міської  територіальної громади та  використання резервного  фонду непередбачених видатків за І півріччя 2021 року».
  5. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020.року № 35 « Про бюджет Новобузької територіальної громади на 2021 рік»
  6. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  7. Про передачу відділом освіти,молоді та спорту  виконавчого комітету Новобузької міської ради на баланс міської ради приміщення  мміської ради за адресою : площа Свободи,5
  8. Про передачу з балансу Новобузької міської ради на баланс Новобузького центру соціальних служб для сім, дітей та молоді Новобузької міської ради приміщення за адресою : площа Свободи,57.Фото без опису