Одним із пріоритетів діяльності Новобузької територіальної  громади у сфері соціальної політики є  соціальний захист  дітей пільгової категорії.

Відповідно до Закону України „Про оздоровлення дітей" від 04.09.2008 № 375-VI (із змінами) заходи, спрямовані на зміцнення здоров’я дітей шляхом організації оздоровлення та відпочинку покладаються на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Службою у справах дітей  Новобузької міської ради   за сприяння міського  голови  Максима Лагодієнка протягом літнього періоду 2021 року  успішно проведено  оздоровчу  кампанію серед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Протягом червня - вересня 2021 року оздоровлено  35 дітей пільгових категорій за рахунок  державного бюджету, які мали можливість на протязі 21 календарного дня відпочити та оздоровитися  в:

  • державному підприємстві України „Міжнародний дитячий центр Артек” – 11 дітей;
  • державному підприємстві УДЦ „Молода гвардія” – 4 дітей;
  • ПДЗОВ Динамо – 7 дітей;
  • ПДЗОВ Маяк – 12 дітей;

Протягом літнього відпочинку діти мандрували  та досліджували  навколишній світ і країну, купалися, загорали, знайомилися зі своїми однолітками, здійснювали екскурсії та походи, брали  участь у головних соціальних, культурних, спортивних подіях.

Діти, які оздоровилися в дитячих  таборах, були дуже задоволені відпочинком, раділи знайомству з новими друзями та перебували в атмосфері неповторних вражень.

Оздоровчий процес проходить цілий рік.

 З питань оздоровлення дітей пільгових категорій можна звертатися до служби у справах дітей Новобузької міської ради   за адресою: вул.Гребеннікова, 1 м.Новий Буг, каб. 31.

Фото без описуФото без описуФото без опису