26 жовтня відбулось он-лайн засідання Баштанської районної комісії з питань техногенної  екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Димитріва. Участь у  роботі комісії взяли секретар Новобузької міської ради Валентина Остапенко, заступник міського голови Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів міської ради ,члени місцевої комісії ТЕБ та НС,

На порядок денний винесено питання щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадження посилених протиепідемічних обмежень на території Баштанського району та   організація  опалювального періоду.

Владислав Мирославович звернув увагу  очільників громад району на  проведення  роботи по оновленню персонального складу мобільних груп , які  проводять перевірки суб’єктів господарювання, проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо необхідності  щеплення, необхідність виконання Постанови № 1236 щодо обов’язкового  щеплення державних службовців органів влади та дотримання карантинних обмежень в масових місцях. Зауважив, що дошкільні навчальні заклади та початкова школа продовжують  навчатись  та працювати, а старшу школу переводимо на дистанційне навчання. Особливий контроль за пасажирськими перевезеннями з дотриманням карантинних обмежень. Мобільні групи  будуть працювати як районні з виїздом  по громадах району, так і обласні.

Що стосується організації опалювального періоду, то голова райдержадміністрації  відмітив, що вихованці дошкільних закладів та  учні початкової школи  , пацієнти лікарень – є основною категорією, яка потребує нашого захисту. Тому  , в першу чергу, необхідно забезпечити теплом саме цю категорію.

За результатами  засідання районної позачергової комісії з питань ТЕБ та НС надано протокольні доручення.