На робочій нараді в Управлінні  Держпраці у Миколаївській області визначено план спільних заходів щодо контролю роботодавців, які застосовували у 2020 році - І кварталі 2021 року працю іноземців та осіб без громадянства на підставі відповідного дозволу, але при цьому інформація про виплату заробітної плати та сплату ЄСВ стосовно іноземних найманих працівників відсутня. 

 Участь у заході взяли представники територіальних органів  Держпраці, Служби безпеки України, Пенсійного фонду, Прикордонної служби, Центру зайнятості, Державної міграційної служби.

  Учасники ознайомилися з переліком суб’єктів господарювання Миколаївщини, які отримували дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства,  моніторинговими даними Пенсійного фонду України  стосовно виплати заробітної плати та сплати ЄСВ. Також обговорили джерела інформації, що дозволять виявити використання праці іноземців без укладених  трудових договорів.

За словами першого заступника начальника Управління  Держпраці у Миколаївській області Єгора Кордіка, завдання, визначені в.о. Голови Держпраці та  Прем’єр-міністром України, щодо забезпечення трудових прав і соціальних гарантій іноземних громадян будуть виконані. План спільних заходів передбачає обмін інформацією та здійснення спільних заходи контролю. Реалізація заходів  дозволить припинити використання незадекларованої праці громадян інших країн та нелегальне перебування іноземців на території України. 

 

За інформацією управління держпраці в Миколаївській області

Фото без опису