Здійснилася мрія діток позбавлених батьківського піклування - братика та сестрички, які понад усе мріяли зростати в сімейному колі.

Одним із важливих напрямків роботи Новобузької територіальної громади є  соціальний захист дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського. Тому службою у справах дітей Новобузької міської ради з метою сприяння реалізації прав кожної дитини на виховання в сім’ї,  було довлаштовано двох діток в прийомну сім’ю, яка понад 6 років успішно функціонує на території нашої громади та зігріває своїм родинним теплом обездолених дітей.

Наразі діти щасливі і будують плани на майбутнє. Побажаємо дітям, які виховуються в прийомній сім’ї,  дійсно відчути родинне тепло,  що воно  є і  живе у теплій домівці і зветься сім’єю. Бажаємо зростати в любові та злагоді.