Працівниками КО НМР “Правопорядок 2020” було проведено планові перевірки вулиць Грушевського, Миколаївської, Софіївської, Армійської, Заозерної, Гребеннікова та ін. Нами було виявлено ряд порушень правил благоустрою міста, виписано приписи та винесено усні попередження. Більшість людей відносяться з розумінням і вчасно виконують припис:

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Але, на жаль, є громадяни, які ігнорують приписи. В зв’язку з цим керівником КО НМР “Правопорядок 2020” було прийнято рішення звернутися до відділення поліції №1 Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області для складання адмінпротоколів.

 

  Шановна громадо! КО НМР “Правопорядок 2020” звертається до громадян, що мають будинки на правах приватної власності з проханням вчасно виконувати прибирання прилеглих та закріплених за ними земельних ділянок. За правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку території населених пунктів Новобузької міської ради Миколаївської області не допускається на прилеглих територіях будинків складування побутового та будівельного сміття, побутових відходів, тари, складування дров, опалого листя. У разі порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою території населених пунктів передбачається адміністративна відповідальність: накладання штрафів на громадян від 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або 340 - 1360 грн.

 

  КО НМР “Правопорядок 2020” звертається до жителів Новобузької територіальної громади з проханням навести лад на своїх присадибних ділянках.

 

Щоб змінити світ на краще, кожен повинен розпочати з себе, свого світогляду та вчинків.