До міської ради завітали колядники

Дата: 14.01.2022 15:10

Початок січня для українців – це святковий період, наповнений традиціями, співами та смачною їжею. Від новорічного столу всі йдуть на пісну різдвяну кутю, потім на щедру кутю на Маланку, а далі на вранішні засівання у День Святого Василя.

14 січня, з щедрівками, колядками, піснями та віршами  до Новобузької міської ради завітали вихованці  Новобузького  центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. Учасників вертепу гостинно зустріли секретар міської ради Валентина Остапенко, заступник міського голови Людмила Сотник  та працівники апарату міської ради.

Переодягнені у святкові костюми, діти, своїми виступами, подарували присутнім чудовий настрій, святкові емоції та побажали всім міцного здоров’я, добра, миру та благополуччя у Новому 2022-му році. Артистів не залишили з порожніми руками, кожен щедро наповнив різдвяний мішечок «гостинцями».

Міська рада висловлює подяку організаторам та виконавцям святкового дійства.