Привітати з 95 -літнім ювілеєм Івана Захаровича завітали заступник міського голови Людмила Сотник, начальник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко та голова громадської міської організації ветеранів війни та праці Світлана Федунець.

Представники міської ради від імені міського голови Максима Лагодієнка привітали ювіляра , вручили квіти , подарунок та побажали миру, здоров'я, радості та довгих років життя.

Кіба Іван Захарович народився 14 січня 1927 року в Знам'янському районі на Кіровоградщині. На військову службу був призваний Знам'янським РВК і зарахований в 23 -й стрілецький полк в екіпаж Чорноморського Флоту, який займався розмінуванням Чорного моря. Надстровову службу проходив при військовій частині 7531 на посаді мічмана. Після демобілізації переїхав до міста Новий Буг.