Електронна петиція  Черемиса Юрія Анатолійовича  « Про автобус до нічного потягу» зібрала необхідну кількість голосів на її підтримку і тепер перебуває на розгляді в  Новобузькій міській раді . Порядок розгляду електронної петиції, адресованої  органу місцевого самоврядування, визначається відповідно місцевою радою.

Проєкт рішення  «Про Порядок розгляду  електронної петиції, адресованої  Новобузькій міській раді» буде розглянуто на найближчому засіданні сесії міської ради.

Після  прийняття рішення «Про Порядок розгляду  електронної петиції, адресованої  Новобузькій міській раді» , буде  розпочато процедуру розгляду  електронної петиції  «Про автобус до нічного потягу».

Електронна петиція  Шелест Олени  Василівни  «Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Новобузької міської ради на 2022-2023 роки щодо набору учнів до 1-го та 10-их класів Новобузького ЗЗСО № 1.» зібрала необхідну кількість голосів на її підтримку і тепер перебуває на розгляді в  Новобузькій міській раді . Порядок розгляду електронної петиції, адресованої  органу місцевого самоврядування, визначається відповідно місцевою радою.

Після  прийняття рішення «Про Порядок розгляду  електронної петиції, адресованої  Новобузькій міській раді» , буде  розпочато процедуру розгляду  електронної петиції  «Про внесення змін до Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Новобузької міської ради на 2022-2023 роки щодо набору учнів до 1-го та 10-их класів Новобузького ЗЗСО № 1.»