Згідно ЗУ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» №1871 від 05.11.2021 року з 1 грудня 2021 року громадяни мають право змінити реєстрацію місця проживання (перебування) шляхом  декларування онлайн за допомогою офіційного порталу Дія, не відвідуючи ЦНАП

Послугу можна отримати за 1 робочий день, як власникам ID-карток, так і паспортів-книжечок.

Що потрібно для декларування місця проживання онлайнподатковий номер заявника та власників/співвласників житла; КЕП заявника та власників/співвласників житла; право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості (з 2013 року); бути старшим від 14 років.

11 лютого 2022 року працівники Центру надання адміністративних послуг Новобузької громади також розпочали реєстрацію місця проживання за заявами, що надходять через портал Дія. Опрацьовано першу заяву та надано адміністративну послугу зміни реєстрації місця проживання.

Долучайтеся та спробуйте сучасний сервіс першими!