Шановні Новобужани !

15 лютого ми вшановуємо людей, які брали участь у бойових діях на території інших держав і найперше вклоняємось воїнам-афганцям.

Саме цього дня останній солдат  колишньої    радянської  Армії перейшов міст після завершення майже 10-річної війни.

Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму військових. Солдати і офіцери вистояли і перемогли. Серед удостоєних найвищої нагороди 11 українців. Троє з них нагороджені посмертно. Ветерани афганської війни є  прикладом військової мужності і звитяги.

Шановні воїни- ветерани війни в  Афганістані! Ви гідно витримали тяжке випробування, не зачерствіли душею, зберегли свою людську гідність, навчилися дорожити воїнською дружбою, стали справжніми чоловіками та активними членами суспільства.. Низький уклін вам, миротворці!

І тепер, після закінчення тієї війни ви пам’ятаєте  загиблих товаришів, не залишаєте без своєї уваги їх вдів та сиріт, матерів..

Тож квіти, що лягають до меморіалів – це вічна ознака нашої пам’яті. Бажаємо всім тим, хто пройшов пекло війн,  миру і злагоди, щастя і добробуту! Здоров'я на довгі літа, гідної поваги до себе !