Сьогодні,20 лютого, з нагоди вшанування пам’яті учасників Революції Гідності, відбувся  меморіальний захід пам’яті біля барельєфа Тараса Шевченка.

Участь у заході взяли міський голова Максим Лагодієнко, представники трудових колективів установ громади та  громадськості. У своєму виступі міський голова відзначив «День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – відважних громадян, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє без чужих вказівок.

Подвиг Героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити.»

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні.

До заходу долучився і  учасник  Революції Гідності  Юрій Сільвестров , який відмітив  що  «за цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, хто лише починав жити»

Всі учасники  заходу  оглянули виставку , присвячену подвигу Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до  пам’ятного знаку борцю за незалежність – Тарасу Шевченку.

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!