Заслухавши та обговоривши інформацію щодо ведення воєнного стану, комісія ТЕБ та НС вирішила   :

• заборонити проведення масових заходів на території Новобузької міської ради.

Строк: негайно

Доручити міському голові виділити з матеріального резерву  талони на 200 літрів паливно – мастильних матеріалів та виділити кошти у сумі 6 000,00 грн (шість тисяч грн) для придбання:

3.1   200 літрів бензину для військового комісаріату;

3.2    матеріалів першої необхідності (продуктів харчування та засобів особистої гігієни).

Строк: негайно

Власникам АЗС «ANP», АЗС «Лама Нафта», АЗС «Дункан», АЗС Окей Ойл першочергово здійснювати заправку автотранспорту підпорядкованому Новобузькій міській раді згідно переліку (додаток 1)

Строк: на період воєнного стану

Доручити сектору з питань засобів масової інформації, зв’язків з громадськістю та роботи з правоохоронними органами Новобузької міської ради (Висоцька Н.О.) забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації рішення позачергової місцевої комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській раді, яка відбулася 24.02.2022 року.