На виконання Рішення  Новобузької міської ради Миколаївської області від 22 лютого 2022 року № 442, з метою забезпечення повноцінної реалізації прав співвласників на самостійне управління житловими будинками, відповідно до пункту 2 статті 382 Цивільного Кодексу України, Законів України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  «Про житлово-комунальні послуги», на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків,  КП НМР «Комунальник» проведено списання з балансу вашого багатоквартирного житлового будинку.

З 01.04.2022 року припиняється нарахування та стягнення квартирної плати

Враховуючи викладене, мешканцям будинку необхідно прийняти рішення про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку або визначити його управителя

Для забезпечення своєчасного вивезення побутових відходів необхідно укласти договір з КП «Добробут»

Телефон для довідок ;0680096693,     0988598381