День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Шановна громадо і жителі Новобужжя !

Вперше в історії незалежної України наш народ відзначає День державності, коли над рідною землею палахкотить полум’я війни. Але ніколи не було в серцях українців такої міцної віри, сили і  бажання жити у вільній державі, яку поважає увесь доброчесний світ і простягає руку допомоги, щоб ми змогли побороти нечувано жорстокого ворога і відродитись.

Відчувати свою причетність до героїчної історії сьогодення рідної України – для кожного із нас надважливо. Хто б де не був і чим би не займався – маємо одне-єдине завдання – вистояти, перемогти і будувати щасливе майбутнє.

Вітаю усіх з великим державним святом! Кожному – здоров’я і всім – миру та благополуччя!

Максим ЛАГОДІЄНКО,

Новобузький міський голова.