Баштанська районна військова адміністрація, з метою погашення значного обсягу боргів населенням за послуги з постачання енергоносіїв в осінньо-зимовий період 2022/2023 рр. наголошує, що оплата комунальних послуг є запорукою взаємодії підприємств енергопостачання із підрозділами з питань соціального захисту місцевих органів влади для моніторингу ситуації на території району  та запорукою вчасного належного проходження осінньо-зимового 2022/2023 рр. періоду у частині розрахунків з постачальниками за спожиті енергоносії, централізоване водопостачання та водовідведення.

Для оплати послуг споживачами за спожиті електроенергію, природний газ, водопостачання рекомендуємо скористатись також мобільними застосунками, платіжними системами: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк».