Благодійна організація " ДЕПОЛЬ"  надала гуманітарну допомогу  внутрішньо переміщеним особам Новобузької громади. Спільно з  начальником  відділу   соціального захисту населення Новобузької міської ради Іриною  Сябренко  волонтери   відвідали Новомихайлівський старостинський округ ( староста  Новікова Т.Л.)  також  село Розанівка, село Антонівка, село Добра Воля, село Петрівка та надали  продуктові набори  внутрішньо переміщеним особам, які  проживають у сільських населених пунктах  нашої громади.  Також гуманітарну допомогу отримали і  найвразливіші категорії населення  вищеназваних сел громади.

. Дякуємо за прояв милосердя та дієву підтримку в непростий час для країни.

Разом  до Перемоги!