Шановні працівники закладів позашкільної освіти Новобузької  міської територіальної громади!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем позашкілля!

Висловлюємо щиру подяку тим, хто присвятив свій життєвий шлях всебічному розвитку дітей та допомагає вихованцям розкрити свої здібності в мистецтві, спорті, науці.

Позашкільна освіта завжди виступала драйвером розвитку креативності не тільки дитини, а й вчителя.

Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає та формує українську юнь. Ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. Саме до вас поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Новобужжя  - це громада , яка багата талановитими дітьми. Виявляти обдарованих і талановитих дітей, наповнювати їхні серця новим змістом, теплом, радістю – наше з вами спільне завдання. Саме у такому напрямку працюють творчі колективи закладів позашкільної освіти нашої  громади.
Дорогі позашкільники, бажаю вам  миру, міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.
Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких.

З повагою,  міський  голова                                Максим ЛАГОДІЄНКО