До  Новобузької міської ради, депутатів міської ради,( зокрема, Гаркуші З .М.)  стали надходити звернення та скарги щодо  вирубування дерев  у парковій зоні по вулиці Софіївській   біля ЗОШ № 7.

Новобузька міська рада повідомляє, що  комунальним підприємством « Добробут»  проводяться  роботи  по  видаленню  аварійних дерев  згідно рішення виконавчого комітету міської ради №  155 від 25.10.2022.  Так , як дані дерева несуть загрозу пошкодження транспортним засобам, лінії електромереж,  та життю мешканців ,  виконкомом прийнято рішення про надання дозволу на видалення дерев . Дане рішення узгоджено  з територіальним  підрозділом  центрального органу виконавчої влади з охорони навколишнього середовища  у Миколаївській області.

Видалення дерев проводиться  відповідно до ордеру на  видалення зелених насаджень під контролем  відділу житлово- комунального господарства,  комунальної власності та розвитку інфраструктури  Новобузької міської ради.

Облік спиляної деревини  проводить КП « Добробут».  Вирубана деревина використовується для забезпечення  дошкільних  закладів, потреби Пунктів  незламності та пунктів обігріву на території громади.