ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями Новобузької, Софіївської та Вільнозапорізької територіальних громад!

Новобузьке відділення Баштанського районного Товариства Червоного Хреста пропонує отримати гуманітарну допомогу інвалідам І та ІІ групи у пункті видачі Червоний Хрест м.Новий Буг вулиця Гребеннікова,1.

Допомогу можна отримати з 10-00 до 14 -00:

- 20.12.2022.- вівторок -інваліди 1 групи ;

- 21.12.2022. - середа - інваліди 2 групи.

❕При собі обов'язково мати усі оригінали документів відповідно Вашої категорії вразливості: паспорт, ідентифікаційний код, довідка, посвідчення, свідоцтва про народження дітей і т.д.

❕Без наявності документів допомога видаватися не буде!

Копії не можна, в інші дні не можна , ІІІ група не можна.( Категорії якщо не отримали в ці дні реєстрація і згідно графіку).

Діти І,ІІ групи також мають право на отримання гуманітарної допомоги.

Хто уже отримав в Червоному Хресті і не пройшов ще місяць, в ці два дні допомогу не отримуватиме.

Допомога на родину , тому якщо два і більше все одно однин пакунок на родину.

За наявності оригіналів документів , можуть родичі, сусіди отримати допомогу тій особі, яка не може самостійно пересуватись.

Не байдужі громадяни, якщо знаєте що поруч є сусід і у нього немає, окрім вас, нікого ,беріть документи і допоможіть