Щиро вітаю  Новобузьку громаду,  зі світлим святом Різдва Христового!

Різдво Христове кожен  чекає з нетерпінням, незалежно від релігійної традиції чи поглядів. Тому тепло цього великого свята однаково зігріває усіх жителів нашої громади.

Український народ через свою тисячолітню історію зберіг любов до Різдва.. Тому сьогодні Різдво єднає всіх українців усього світу. Єднає всі покоління силою любові, миру і добра. Хай проміння Вифлеємської Зорі осяє наші душі й серця світлом миру, а дзвінка колядка, лунаючи в кожній родині, наповнює нас радістю величного торжества.

Наші військові стоять на захисті рідної Вітчизни, за що їм шана і честь, а полеглим Героям – вічна пам’ять і слава.

Головне для нас – мир. Тож хай Новонароджений Ісус обдарує нас ним, щоб додому якнайшвидше повернулися наші захисники.

Нехай у ці святкові дні всі ваші молитви та побажання долинуть до неба і зійдуть Божим благословенням на ваших рідних та близьких.

Бажаю вам, дорогі земляки Миру, Перемоги, невичерпної енергії і натхнення, оптимізму і нових звершень, родинного затишку і тепла, добробуту і здоров'я. І найголовніше – Божої опіки!

Христос народився!  Славімо його!

З найкращими вітаннями ,

Новобузький міський голова                            Максим ЛАГОДІЄНКО