Що таке «невидимі поранення» та як підтримати військових?

Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце – до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

Ветерани, психологи та волонтери, які цього року долучилися до лекторіїв Куражу, розповіли, що таке «невидимі поранення» та як підтримати військових.

 До цього посту також додали контакти фондів та організацій, які надають психологічну підтримку військовим, їхнім рідним та постраждалим від війни. Не зволікайте, якщо вам чи близькій людині необхідна допомога.

Рекомендації розроблено в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України.

#тияк

Інфографіка за посиланням https://www.facebook.com/novybuh/posts/pfbid0KTnwUi5N41Wsh6Y57Gz4BJ7SkNSjbHRVXHnheUrZ2Mq4gRPVdip4yt8kUsQTSxtFl

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

: апатя, небажання сплкуватися, агреся. пам'ятайте, ui емоцё адресован не вам. щоби здолати наслдки сильного стресу разом, так само дотримуйтеся трьох головний правил: не жалйте поважайте пдтримуйте», Залишилося 4 об'єкти" href="https://www.facebook.com/photo/?fbid=712322634440042&set=pcb.712322927773346&__cft__[0]=AZXclRpEohvN10-GrTWFO-r4XyYjc5ct6wDGI_oeYlJ2aajbCquCPR_abm3JvwAUZbPVMjA0KLG93wv5RZ1txQksqCbYef3pKWi3qtPd5gFo0UTULADrHkvfQGpwYTMKed0&__tn__=*bH-R" role="link" tabindex="0">Фото без опису