До відома громадян

Баштанська районна державна адміністрація інформує про графіки особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації,  першим заступником, заступниками голови Баштанської райдержадміністрації на 2021 рік, затверджених розпорядженням від 26.02.2021 №61-р.

Збереження зерна та зрошення. Форуми в Одесі та Херсоні

У серпні – вересні 2021 року Технічна Допомога проєкту Європейського інвестиційного банку “Основний кредит для аграрної галузі – Україна” проводить низку регіональних форумів, присвячених темам зберігання та переробки зернових, олійних культур, систем зрошення, експорту та розвитку аквакультури та рибальства в Україні.

Новобузька територіальна громада приймає участь в роботі XVI–го Українського муніципального форуму

Сьогодні, 27-го липня, розпочалася робота XVI–го Українського муніципального форуму, участь в якому приймає Новобузька територіальна громада в особі голови Новобузької міської ради Максима Лагодієнко.

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до розпорядження Новобузької міської ради від 26.07.2021№200-р оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Новобузької міської ради.

Проведено засідання комісії з питань легалізації робочих місць та зайнятості населення

Вчора, 26 липня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник було проведено засідання комісії з питань легалізації робочих місць та зайнятості населення на території Новобузької громади.

Інформація про виплати Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам станом на 27 липня 2021 року

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області інформує, що станом на 27 липня 2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками  поданими роботодавцями по 2 липня 2021 року включно ( 100%) , а саме:

Відбулась 2-га частина VIII чергової сесії Новобузької міської ради VIII скликання

Сьогодні, 26 липня, в залі засідань Новобузької міської ради відбулась 2-га частина VIII чергової сесії Новобузької міської ради VIII скликання під головуванням Новобузького міського голови Максима Лагодієнка.