30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Шановні бібліотекарі! Вітаю вас з професійним святом! Ви – провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Ви створюєте особливу, чарівну «книжкову» атмосферу, яка об’єднує читачів. Ви є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості.

Відбулись урочистості до Дня працівників освіти

На урочисті заходи були запрошені працівники закладів середньої освіти, дошкільних та позашкільних закладів. Міський голова Максим Лагодієнко у своїй вітальній промові наголосив на нелегкій справі, покладеній на плечі працівників освіти у вихованні учнів в сучасних умовах.

Розпочалась підготовка до чергової сесії

Сьогодні, 29 вересня, в ході підготовки до ХІ чергової сесії Новобузької міської ради VIII скликання, відбулось засідання постійної комісії з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового комплексу під керівництвом голови комісії Олександра Бушка.

Вшанували пам’ять загиблих у Бабиному Яру

Вшановуючи жертв масового знищення нацистськими окупантами мирного населення, сьогодні в Новобузькій центральній районній бібліотеці відбулась виставка «Трагедія Бабиного Яру – в серці українського народу».

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 29 вересня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новобузької міської ради.

Вшануємо пам'ять жертв Бабиного Яру Хвилиною мовчання та запалимо свічки пам'яті за невинно загиблими

29-30 вересня  80-і роковин трагедії Бабиного Яру 29–30 вересня виповниться 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. У 2021 році, у 80-ті роковини трагедії, ми вшануємо пам’ять десятків тисяч розстріляних. Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, полонених червоноармійців, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, українських націоналістів і радянських партизанів, в’язнів Сирецького концтабору. 29-30 вересня 2021 року в Бабиному Яру відбудуться пам’ятні заходи, які організовують Український інститут національної пам’яті, Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр», Інститут історії України Національної академії наук за підтримки Світового Конґресу Українців.

Відповідальність за порушення законодавства у сфері туризму

Статтею 30 Закону України «Про туризм» визначається відповідальність за порушення законодавства в галузі туризму. Порушення законодавства в галузі туризму тягне за собою відповідальність згідно із законом.